Gumisie kolędują w kościele p w. Św. Ojca Pio w Rakowiskach

Gumisie kolędują w kościele

Gumisie kolędują w kościele p w. Św. Ojca Pio w Rakowiskach

W niedzielę 23 stycznia w kościele p w. Św. Ojca Pio w Rakowiskach odbył się  koncert kolęd i pastorałek dedykowany babciom i dziadkom z okazji ich święta.

W programie wystąpiły dzieci 5/6 letnie z grupy Gumisie pod kierunkiem nauczycielek: Edyty Paszkowskiej, Doroty Omelaniuk, Katarzyny Chreścionko oraz Elżbiety Beczek. Zabrzmiały  najpiękniejsze pastorałki, było też skocznie i wesoło za sprawą  piosenek oraz wierszy o Babci i Dziadku.  Spotkanie było wspaniałą okazją, w której Wnuczęta mogły wyrazić wdzięcznosć wszystkim Dziadkom za ich troskę, miłość i opiekę.

Widzowie nagrodzili dużymi oklaskami młodych artystów, natomiast ksiądz proboszcz Wojciech Majewski złożył życzenia zaproszonym gościom oraz podziękował dzieciom za piękne kolędowanie.

E.P.