Logotyp przedszkola zawierający przedstawienie pałacu oraz otwartej książkiz rzeką i zielenią oraz napis Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach

“Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” – Wisława Szymborska… oto kolejna odsłona zajęć czytelniczych prowadzonych w ramach współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Białej Podlaskiej, ps. dziękujemy pani Edycie za przefantastyczne zajęcia :)

Zajęcia czytelnicze w ramach współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Białej Podlaskiej

“Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” – Wisława Szymborska… oto kolejna odsłona zajęć czytelniczych prowadzonych w ramach współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Białej Podlaskiej, ps. dziękujemy pani Edycie za przefantastyczne zajęcia :)

Aktualności grup przedszkolnych

Scroll to Top