Logotyp przedszkola zawierający przedstawienie pałacu oraz otwartej książkiz rzeką i zielenią oraz napis Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach

Niech żyje bal!

Skrzaty

Niech żyje bal!

 Bal karnawałowy to dla przedszkolaków niezwykły dzień, na który dzieci wyczekują przez wiele tygodni. Jest wielką atrakcją, bardzo lubianą przez dzieci! Ten wyjątkowy dzień dostarcza wszystkim niesamowitych przeżyć i wiele radości. Tak też było
19 stycznia w Przedszkolu im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach. Sala gimnastyczna naszego przedszkola zamieniła się przestrzeń kosmiczną, wypełnioną gwiazdami, planetami, kometami i astronautami. Dekoracja przeniosła nas w kosmiczną podróż, która obfitowała w doskonałą zabawę, tańce, gry i konkursy.

Jak co roku Przedszkolaki zaprezentowały różnorodne przebrania. Dzieci zamieniły się w bohaterów znanych bajek. Dziewczynki wybierały postacie księżniczek, superbohaterek, wróżek i kolorowych motyli. Chłopcy wcielili się w osobowości spidermanów, policjantów, strażaków. Nie zabrakło też pokemonów i bohaterów Psiego Patrolu. Nie sposób zliczyć
i wymienić tych wszystkich postaci!

Oprawę muzyczną oraz przeprowadzenie zabaw podczas części tanecznej balu zapewniły Panie z Gminnego Ośrodka Kultury
w Białej Podlaskiej, wspomagane przez personel przedszkola. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości i jednocześnie integrowała dzieci.

 

Aktualności grup przedszkolnych

Scroll to Top