Dzień Pluszowego Misia

Jeżyki i Dzień Misia

Dzień Pluszowego Misia

W tym roku Jeżyki bardzo hucznie i uroczyście obchodziły Dzień Pluszowego Misia. Odwiedziły nas studentki z III roku Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej z Akademii Bialskiej, pani Dorotka wcieliła się w postać wesołej pandy, a wychowawczynie pani Edytka i pani Madzia zorganizowały liczne gry i niespodzianki.

Jeżyki misiowe zabawy rozpoczęły od zapoznania się z historią pluszowego misia a także z etapami powstawania maskotki, poznały również wielu przedstawicieli tego gatunku. Po oficjalnej części nastąpiło uroczyste odśpiewanie “100 lat” wszystkim zgromadzonym w sali misiom i pluszakom. Wesołe zabawy i tańce z naszymi milusińskimi nie miały końca, a radość towarzyszyła dzieciom przez cały dzień.