Logotyp przedszkola zawierający przedstawienie pałacu oraz otwartej książkiz rzeką i zielenią oraz napis Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach

Jeżyki w jabłoniowy sadzie

Jeżyki w jabłoniowym sadzie

Jeżyki w jabłoniowy sadzie

“Pięć rumianych jabłek,
w koszyczku leżało.
Pierwsze poszło na spacerek,
Drugie tańczyć chciało.
Trzecie wpadło do fartuszka,
Wesołej Dorotki.
Czwarte z piątym,
Te najmłodsze.
Wpadły do szarlotki.”

Grupa 4 latków wybrała się na jesienny spacer do jabłoniowego sadu. Podczas przechadzki pośród jabłonek dzieci zapoznały się z praca sadownika, mogły własnoręcznie zerwać owoce a także zostały poczęstowane rumianymi jabłuszkami. Mimo pochmurnego dnia wyprawa pomyślnie się udała, o czym świadczyły uśmiechy na twarzach dzieci.

Aktualności grup przedszkolnych

Scroll to Top