Logotyp przedszkola zawierający przedstawienie pałacu oraz otwartej książkiz rzeką i zielenią oraz napis Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach

Sprzątanie lasu w Rakowiskach w ramach akcji “Sprzątanie Świata – Polska 2023”

Ekipa do zadań specjalnych

Sprzątanie lasu w Rakowiskach w ramach akcji “Sprzątanie Świata – Polska 2023”

 

23 września odbyła się III edycja sprzątania lasu w Rakowiskach w ramach akcji „Sprzątanie Świata – Polska 2023”. Organizatorem przedsięwzięcia było Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach, we współpracy ze Stowarzyszeniem Rozwoju Rakowisk.

W akcji wzięli udział Mali i Duzi, dla których nasza Mała Ojczyzna i jej środowisko nie są obojętne. Przecież wszyscy chcemy żyć w pięknym, czystym miejscu i oddychać czystym powietrzem. Udział w akcji był wspaniałą lekcją poszanowania środowiska.

Już po raz trzeci udało nam się zebrać w fantastycznym gronie, posprzątać las, a dodatkowo nauczyć się dbania o środowisko
i wyciągnąć wnioski na przyszłość.

Po zakończeniu akcji na uczestników czekał poczęstunek w postaci kiełbasek z grilla.

Aktualności grup przedszkolnych

Scroll to Top