Logotyp przedszkola zawierający przedstawienie pałacu oraz otwartej książkiz rzeką i zielenią oraz napis Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach

21 marca przypada Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa, zwany także Dniem Kolorowej Skarpetki. Jego symbolem są skarpetki nie do pary nawiązujące do niedopasowania, z jakim zmagają się osoby z zespołem Downa

21 marca przypada Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa, zwany także Dniem Kolorowej Skarpetki. Jego symbolem są skarpetki nie do pary nawiązujące do niedopasowania, z jakim zmagają się osoby z zespołem Downa

Zapraszamy do obejrzenia relacji:

https://www.canva.com/design/DAFd6HXfMAw/nr_1mEZsxV6SodEG3bAPIA/watch?utm_content=DAFd6HXfMAw&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=publishsharelink

Nasze skarpetki Zdjęcie grupowe Skrzatów Misie biorą udział w akcji "Załóżmy różne skarpetki" Misie biorą udział w akcji "Załóżmy różne skarpetki" Gumisie Gumisie Gumisiowe skarpetki idziemy z Marzanną śpiewamy

Aktualności grup przedszkolnych

Scroll to Top