Logotyp przedszkola zawierający przedstawienie pałacu oraz otwartej książkiz rzeką i zielenią oraz napis Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach

Baśniowe widowisko “Dziewczynka z zapałkami”

Baśniowe widowisko

Baśniowe widowisko “Dziewczynka z zapałkami”

06.12.2021 r. Gumisie i Leśne Duszki obejrzały  widowisko  na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena pt. „Dziewczynka z zapałkami” zorganizowane przez Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej.

Była to historia biednej dziewczynki przedstawiona w formie musicalu. Na scenie zobaczyliśmy mieszankę różnych stylów tanecznych, a działania teatralne aktorów przeplatane były pięknymi występami wokalnymi. Podczas wydarzenia spotkało nas moc atrakcji, m.in.: spotkanie ze Świętym Mikołajem oraz wspólne tańce z  gwiazdeczkami.
Wszystkim uczestnikom bardzo podobał się wyjazd.

Aktualności grup przedszkolnych

Scroll to Top