Logotyp przedszkola zawierający przedstawienie pałacu oraz otwartej książkiz rzeką i zielenią oraz napis Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach

Sprzątanie Świata – Polska 2021

Sprzątanie świata

Sprzątanie Świata – Polska 2021

Nasze przedszkole wspólnie ze Stowarzyszeniem Rozwoju Rakowisk przystąpiło do 28 ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie Świata – Polska 2021”. Tegoroczne hasło kampanii brzmiało: Myślę, więc nie śmiecę’’.
Akcja „Sprzątanie świata – Polska” była wspólną lekcją poszanowania środowiska, jak również promowaniem ograniczenia wytwarzanych odpadów. Wychowankowie przedszkola, Rodzice oraz pozostali uczestnicy akcji spisali się na medal, sprzątając las w Rakowiskach.
Mając na uwadze tegoroczne hasło, szczególnie aktywizujemy wszystkich, aby każdy podjął starania, dzięki którym zminimalizujemy ilość generowanych odpadów. Zmiany zaczynają się od małych kroków, które notorycznie powtarzane, w perspektywie czasu stają się Wielkie!!!
Serdecznie dziękujmy wszystkim za zaangażowanie w sprzątanie świata.
E.P.

Aktualności grup przedszkolnych

Scroll to Top