Logotyp przedszkola zawierający przedstawienie pałacu oraz otwartej książkiz rzeką i zielenią oraz napis Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach

Dziękuję WSZYSTKIM, którzy wzięli udział w akcji „I ty możesz zostać Świętym Mikołajem 2023 Onko Mikołaj” zorganizowanej we współpracy z GOK Biała Podlaska. Myślę, że podarowaliśmy małym wojownikom z oddziału onkologii Lubelskiego Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego odrobinę radości :)

Podsumowanie mikołajkowej akcji na rzecz dzieci z odziału onkologii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie

Dziękuję WSZYSTKIM, którzy wzięli udział w akcji „I ty możesz zostać Świętym Mikołajem 2023 Onko Mikołaj” zorganizowanej we współpracy z GOK Biała Podlaska. Myślę, że podarowaliśmy małym wojownikom z oddziału onkologii Lubelskiego Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego odrobinę radości :)

Aktualności grup przedszkolnych

Scroll to Top