Logotyp przedszkola zawierający przedstawienie pałacu oraz otwartej książkiz rzeką i zielenią oraz napis Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach

“Na tym świecie różnie bywa, zabawnie i dziwnie. Raz jednostka jest szczęśliwa, to znów wręcz przeciwnie. W dżungli życia, w życia buszu zawsze ci pomogą cztery łapy, para uszu, oczy, nos i ogon…” /Ludwik Jerzy Kern “Cztery łapy”/ – zajęcia z udziałem @Dogoterapia Łuków :)

Misie biorą udział w zajęciach z zakresu dogoterapii

“Na tym świecie różnie bywa, zabawnie i dziwnie. Raz jednostka jest szczęśliwa, to znów wręcz przeciwnie. W dżungli życia, w życia buszu zawsze ci pomogą cztery łapy, para uszu, oczy, nos i ogon…” /Ludwik Jerzy Kern “Cztery łapy”/ – zajęcia z udziałem @Dogoterapia Łuków :)

Aktualności grup przedszkolnych

Scroll to Top