Logotyp przedszkola zawierający przedstawienie pałacu oraz otwartej książkiz rzeką i zielenią oraz napis Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach

“Jesień na paluszkach spaceruje w parku i rozdaje wszystkim swe skarby w podarku… nasypie w berety albo do kieszeni – kasztanów, żołędzi i złotych promieni” – ćwiczymy zdolności manualne, koordynację wzrokowo-ruchową, precyzję ruchów dłoni oraz umiejętność współpracy w grupie :)

Gabrysia bierze udział w zajęciach z zakresu terapii ręki

“Jesień na paluszkach spaceruje w parku i rozdaje wszystkim swe skarby w podarku… nasypie w berety albo do kieszeni – kasztanów, żołędzi i złotych promieni” – ćwiczymy zdolności manualne, koordynację wzrokowo-ruchową, precyzję ruchów dłoni oraz umiejętność współpracy w grupie :)

Aktualności grup przedszkolnych

Scroll to Top