Logotyp przedszkola zawierający przedstawienie pałacu oraz otwartej książkiz rzeką i zielenią oraz napis Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach

Czym zajmuje się ratownik Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego? Co oznaczają flagi białe i czerwone na plaży? Do czego służy koło ratunkowe? A czy ratownik robi zastrzyki? Na te i inne pytania dzieci udzielali odpowiedzi członkowie drużyny WOPR Nr 3 z Międzyrzeca Podlaskiego. Dziękujemy za fantastyczne zajęcia :)

Jeżyki i Misie z członkami drużyny WOPR Nr 3 z Międzyrzeca Podlaskiego

Czym zajmuje się ratownik Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego? Co oznaczają flagi białe i czerwone na plaży? Do czego służy koło ratunkowe? A czy ratownik robi zastrzyki? Na te i inne pytania dzieci udzielali odpowiedzi członkowie drużyny WOPR Nr 3 z Międzyrzeca Podlaskiego. Dziękujemy za fantastyczne zajęcia :)

Aktualności grup przedszkolnych

Scroll to Top