Logotyp przedszkola zawierający przedstawienie pałacu oraz otwartej książkiz rzeką i zielenią oraz napis Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach

Wycieczka do Białegostoku

Gumisie

Wycieczka do Białegostoku

W dniu 17.05 2023 r. dzieci z grup najstarszych odwiedziły Białostocki Teatr Lalek, gdzie obejrzały spektakl pt. „Karmelek”. To historia wiejskich zwierzaków, z których każde było pożyteczne: krowa dawała mleko, owca wełnę, kura jajka, a piesek Karmelek… postanowił wraz z młodymi widzami znaleźć odpowiedź, do czego może się przydać w gospodarstwie. Rozwiązanie zagadki było oczywiste! Wszak to prawda znana od wieków: pies może być wspaniałym towarzyszem, a nawet wiernym przyjacielem człowieka. Następnym celem naszego wyjazdu było Epi- Centrum- Nauki w którym nauka łączy się z zabawą. To wyjątkowe i pasjonujące miejsce, w którym nauka spotyka się z zabawą, aby rozbudzać kreatywność i ciekawość świata dziecka. Wchodząc do Epi-Centrum, dzieci przeniosły się w świat, w którym nuda nie istnieje. Doświadczenia, eksperymenty, nowoczesne technologie, warsztaty – tutaj ciągle coś się dzieje! Poszczególne strefy zostały tak zaprojektowane, aby każdy znalazł coś dla siebie – od malucha, przez nastolatka, po dorosłego, bo na naukę nigdy nie jest za późno… ani za wcześnie!

Aktualności grup przedszkolnych

Scroll to Top