Logotyp przedszkola zawierający przedstawienie pałacu oraz otwartej książkiz rzeką i zielenią oraz napis Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach

Bal Karnawałowy

Gumisie na balu

Bal Karnawałowy

 „W karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara,
strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi , mali
zgromadzeni na tej sali.”

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą.W zorganizowanym balu karnawałowym w Naszym przedszkolu, przy współpracy pań oraz pana Andrzeja i pana Michała , dzieci wcieliły się w różne bajkowe postacie. Przedszkolaki zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, batmanów, piratów, skrzatów, rycerzy, czy policjantów, pojawiły się również postacie z ulubionych bajek.
Dzieci wspaniale bawiły się, uczestnicząc we wspólnie zorganizowanych zabawach, a wesoła i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność. 
Bal karnawałowy odbył się w miłej, życzliwej atmosferze i dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń.

 

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów.
Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Aktualności grup przedszkolnych

Scroll to Top