Logotyp przedszkola zawierający przedstawienie pałacu oraz otwartej książkiz rzeką i zielenią oraz napis Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach

Zdrowe śniadanie

Kolorowe i zdrowe kanapeczki Gumisiów

Zdrowe śniadanie

18 listopada grupa ,,Gumisie”przygotowała zdrowe, kolorowe kanapki. Wszystkie dzieci z zaangażowaniem dobierały składniki, aby każda wykonana kanapka wyglądała wyjątkowo. Na stole nie zabrakło sera, twarożku, pomidorów, ogórków, papryki i innych zdrowych składników. Kanapki nie tylko były smaczne, ale pięknie ozdobione. Pamiętać należy, że najlepiej smakują potrawy wykonane samodzielnie. Głównym celem zajęć było poznanie kolejności działań przygotowania kanapki, kształcenie nawyków odpowiedniego odżywiania oraz rozwijanie kreatywności i doskonalenie samodzielności.

Aktualności grup przedszkolnych

Scroll to Top