Logotyp przedszkola zawierający przedstawienie pałacu oraz otwartej książkiz rzeką i zielenią oraz napis Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach

Zajęcia w Multimedialnej Bibliotece ,,Barwnej”w Białej Podlaskiej

Zajęcia w Multimedialnej Bibliotece ,,Barwnej”w Białej Podlaskiej

12 października 2021r dzieci z grupy 5/6 latków pod opieką pani Dorotki, pani Kasi i pani Żanny odwiedziły Bibliotekę ”Barwną”. Pani bibliotekarka zapoznała dzieci z wyposażeniem, zgromadzonymi księgozbiorami, przeprowadziła z dziećmi szereg zabaw, czytała dzieciom książkę pt: ”Trzy świnki”, opowiedziała w jaki sposób można zostać czytelnikiem biblioteki ”Barwnej”. Na zajęciach plastycznych wykonaliśmy piękne wiatraczki. Na zakończenie mogliśmy sami oglądać i czytać  książeczki.

 

Aktualności grup przedszkolnych

Scroll to Top