Logotyp przedszkola zawierający przedstawienie pałacu oraz otwartej książkiz rzeką i zielenią oraz napis Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach

Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka

Co roku, w całej Polsce najmłodsze dzieci obchodzą swoje święto – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, który ma również swój hymn znany wszystkim przedszkolakom. Ten szczególny dzień przypada 20 września. W naszym przedszkolu na dzieci czekało tego dnia moc atrakcji. Przedszkolaki uczestniczyły we wspólnych zabawach, konkursach i grach zespołowych. Zapoznały się również ze swoimi prawami – tak ważnymi w życiu każdego człowieka oraz z obowiązkami, czyli „kodeksem dobrego zachowania się”.   

Zostały zaproszone do kina  w którym trzeba było kupić bilet za zabawkowe pieniądze, ale wcześniej trzeba było odwiedzić bank w którym kasjerem była Lenka. Było wesoło,  kolorowo i smacznie z pysznym popcornem podczas seansu kinowego. Na zakończenie panie złożyły wszystkim przedszkolakom życzenia i wręczyły każdemu odznakę Super Przedszkolaka.         

 

 

Aktualności grup przedszkolnych

Scroll to Top