Logotyp przedszkola zawierający przedstawienie pałacu oraz otwartej książkiz rzeką i zielenią oraz napis Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach

Hej, powiedzmy wiośnie, co już u nas rośnie.Nasza grupa wraz z przyjściem wiosny postanowiła w sali założyć zielony ogródek w sali. Każdy również miał okazję zasadzić swoją cebulkę,   o którą będzie dbał. Bo już wszyscy wiemy, czego potrzebują rośliny,  by urosły nam piękne. Z niecierpliwością czekamy na efekty naszej pracy.

Nasze Misie

Hej, powiedzmy wiośnie, co już u nas rośnie.Nasza grupa wraz z przyjściem wiosny postanowiła w sali założyć zielony ogródek w sali. Każdy również miał okazję zasadzić swoją cebulkę,   o którą będzie dbał. Bo już wszyscy wiemy, czego potrzebują rośliny,  by urosły nam piękne. Z niecierpliwością czekamy na efekty naszej pracy.

 

Aktualności grup przedszkolnych

Scroll to Top