Logotyp przedszkola zawierający przedstawienie pałacu oraz otwartej książkiz rzeką i zielenią oraz napis Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach

Śniadanie dla dzieci to jeden z najważniejszych posiłków dnia. Właśnie dzięki niemu dzieci mogą mieć bowiem siłę zarówno do nauki, jak i zabawy przez cały dzień. Śniadanie powinno być pożywne, zbilansowane i jak najmniej przetworzone. Tylko tak przygotowany posiłek nie zaszkodzi bowiem wrażliwym organizmom dziecięcym.

nasze zdrowe śniadanie

Śniadanie dla dzieci to jeden z najważniejszych posiłków dnia. Właśnie dzięki niemu dzieci mogą mieć bowiem siłę zarówno do nauki, jak i zabawy przez cały dzień. Śniadanie powinno być pożywne, zbilansowane i jak najmniej przetworzone. Tylko tak przygotowany posiłek nie zaszkodzi bowiem wrażliwym organizmom dziecięcym.

Aktualności grup przedszkolnych

Scroll to Top