Logotyp przedszkola zawierający przedstawienie pałacu oraz otwartej książkiz rzeką i zielenią oraz napis Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach

“Dla CIEBIE wszystkie cuda tego świata. Dla CIEBIE ciepło słonecznego lata. Dla CIEBIE gwiazdki, co błyszczą na niebie. Dla CIEBIE nutki w ptaszków śpiewie. Dla CIEBIE kwiatki kolorowe. I marzenia deserowe…” Nasza Gabrysia świętuje 5 urodziny, wszystkiego dobrego życzą MISIE :)

Gabrysia świętuje 5 urodziny w przedszkolu

“Dla CIEBIE wszystkie cuda tego świata. Dla CIEBIE ciepło słonecznego lata. Dla CIEBIE gwiazdki, co błyszczą na niebie. Dla CIEBIE nutki w ptaszków śpiewie. Dla CIEBIE kwiatki kolorowe. I marzenia deserowe…” Nasza Gabrysia świętuje 5 urodziny, wszystkiego dobrego życzą MISIE :)

Aktualności grup przedszkolnych

Scroll to Top