Logotyp przedszkola zawierający przedstawienie pałacu oraz otwartej książkiz rzeką i zielenią oraz napis Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach

Niech zabrzmi Twa ulubiona piosenka urodzinowa, niech czar w nutach ukryty, zamieni wszystkie dźwięki na szczęście dla Ciebie – tak bardzo potrzebne. Niech słowa życzeń toczone jak złote kamienie, będą nadzieją na radość co nigdy nie minie, niech urodzin chwila wielkim światłem nad Tobą rozbłyśnie, bo dla Ciebie to wszystko właśnie.

Kalinka, Zuzia i Ola

Niech zabrzmi Twa ulubiona piosenka urodzinowa, niech czar w nutach ukryty, zamieni wszystkie dźwięki na szczęście dla Ciebie – tak bardzo potrzebne. Niech słowa życzeń toczone jak złote kamienie, będą nadzieją na radość co nigdy nie minie, niech urodzin chwila wielkim światłem nad Tobą rozbłyśnie, bo dla Ciebie to wszystko właśnie.

Aktualności grup przedszkolnych

Scroll to Top