Logotyp przedszkola zawierający przedstawienie pałacu oraz otwartej książkiz rzeką i zielenią oraz napis Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach

Wiary w siebie samego i w marzenia. Odwagi, byś pewnie kroczył przez życie. Nadziei na lepsze jutro. Cierpliwości, abyś wytrwale dążył do wyznaczonych celów. Miłości, która dodaje skrzydeł. Zdrowia, bo dziś jest na wagę złota. Przyjaciela, aby podzielił Twoją radość, a współczuł w trudnych chwilach. Życzę Ci również szczęścia, niech towarzyszy Ci każdego dnia!

Gumisie

Wiary w siebie samego i w marzenia. Odwagi, byś pewnie kroczył przez życie. Nadziei na lepsze jutro. Cierpliwości, abyś wytrwale dążył do wyznaczonych celów. Miłości, która dodaje skrzydeł. Zdrowia, bo dziś jest na wagę złota. Przyjaciela, aby podzielił Twoją radość, a współczuł w trudnych chwilach. Życzę Ci również szczęścia, niech towarzyszy Ci każdego dnia!

Aktualności grup przedszkolnych

Scroll to Top