Logotyp przedszkola zawierający przedstawienie pałacu oraz otwartej książkiz rzeką i zielenią oraz napis Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach

W drodze do Betlejem

jasełka

W drodze do Betlejem

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas pełen ciepła i radości.  To najbardziej ciepłe i rodzinne święta, pozwalające poczuć miłość, serdeczność otaczających wokół ludzi. Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli
z niecierpliwością oczekują  nadejścia świąt. W przedszkolu okres poprzedzający ten magiczny czas jest niezwykle pracowity. Wymagający wielu długich i żmudnych przygotowań. W tym roku 13 stycznia odbyło się spotkania wigilijne, podczas którego przedszkolaki zaprezentowały przygotowane Jasełka Bożonarodzeniowe. Wprowadzając rodziców, zaproszonych gości, młodsze koleżanki  w nastrój świątecznej atmosfery.

Aktualności grup przedszkolnych

Scroll to Top