Logotyp przedszkola zawierający przedstawienie pałacu oraz otwartej książkiz rzeką i zielenią oraz napis Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach

Wszystkiego najlepszego Oleńko i Łucjo z okazji 7 urodzin. Życzymy Wam uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości. Przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych, uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego! W Wasze urodzinki życzę Wam wesołej minki. W szkole ocen celujących, w domu skrzatów sprzątających, i oszczędzajcie swoje siły dziś są Wasze  Urodziny!

Ola i Łucja

Wszystkiego najlepszego Oleńko i Łucjo z okazji 7 urodzin. Życzymy Wam uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości. Przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych, uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego! W Wasze urodzinki życzę Wam wesołej minki. W szkole ocen celujących, w domu skrzatów sprzątających, i oszczędzajcie swoje siły dziś są Wasze  Urodziny!

Aktualności grup przedszkolnych

Scroll to Top