Logotyp przedszkola zawierający przedstawienie pałacu oraz otwartej książkiz rzeką i zielenią oraz napis Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Kiermasz Bożonarodzeniowy

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada (…),
lecz przez to, czym dzieli się z innymi…”

Jan Paweł II

 

Duża frekwencja i wyjątkowa świąteczna atmosfera zapanowała w naszym przedszkolu dn. 02.12.2022 r. podczas Kiermaszu Bożonarodzeniowego, którego pomysłodawcami byli członkowie Rady Rodziców tutejszej placówki. Impreza była niewątpliwie  okazją, aby wesprzeć przedszkole, ale też spotkać się i miło spędzić przedświąteczny czas.

Podczas Kiermaszu można było nabyć pierniczki udekorowane przez nasze Przedszkolaki, bombki wykonane z masy porcelanowej, które własnoręcznie ozdobiły Dzieci, piękne ozdoby świąteczne przyniesione przez Rodziców. Nie zabrakło też pysznych, domowych wypieków. W powietrzu doznać można było magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia… 

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za czynny udział, pełen profesjonalizm i włożone serce w każde przedsięwzięcie na rzecz naszego Przedszkola!

Cieszy nas liczna obecność i szczodrość gości, za co z całego serca dziękujemy – opowiadają członkowie Rady Rodziców Przedszkola im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach.

Aktualności grup przedszkolnych

Scroll to Top