Logotyp przedszkola zawierający przedstawienie pałacu oraz otwartej książkiz rzeką i zielenią oraz napis Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach

“Patrzcie! Patrzcie, co się dzieje! Wyszli z bajek Czarodzieje! Jak to Wróżki zobaczyły, zaraz im pozazdrościły i już pędzą ulicami z bajkowymi walizkami! Za Wróżkami Krasnoludki, krasnalowe czesząc bródki, Król, Królowa, Smok, Rycerze oraz dwie zamkowe wieże…” :)

Misie uczestniczą w balu z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek

“Patrzcie! Patrzcie, co się dzieje! Wyszli z bajek Czarodzieje! Jak to Wróżki zobaczyły, zaraz im pozazdrościły i już pędzą ulicami z bajkowymi walizkami! Za Wróżkami Krasnoludki, krasnalowe czesząc bródki, Król, Królowa, Smok, Rycerze oraz dwie zamkowe wieże…” :)

Aktualności grup przedszkolnych

Scroll to Top