Logotyp przedszkola zawierający przedstawienie pałacu oraz otwartej książkiz rzeką i zielenią oraz napis Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach

Dzień Postaci z Bajek 

Gumisie

Dzień Postaci z Bajek 

Święto niesie za sobą nie tylko chęć docenienia bajek i ich twórców, ale i wartości edukacyjne. To dobra okazja, by zachęcić najmłodszych do czytania bajek, a co za tym idzie rozwijania wyobraźni, pamięci, zdobywania wiedzy na różne tematy, poznawania nowych słów, zasad gramatyki czy kształtowania właściwych postaw moralnych. Wiele placówek edukacyjnych dla najmłodszych bardzo poważnie traktuje Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek, co przekłada się na organizację przedstawień teatralnych, konkursów plastycznych czy zabaw ruchowych. Dzieci w przedszkolach prezentują stroje swoich ulubionych bohaterów, wspólnie czytają lub oglądają bajki.

 

 

Aktualności grup przedszkolnych

Scroll to Top