Logotyp przedszkola zawierający przedstawienie pałacu oraz otwartej książkiz rzeką i zielenią oraz napis Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach

„Przyszła do nas piękna wiosna wielką radość nam przyniosła! Najpierw zawiał ciepły wietrzyk, potem z chmurki mokry deszczyk, zaświeciło jasne słonko, zatrzymało się nad łąką. A na łące jest zabawa, pąki kwiatów, świeża trawa. Wszystko pachnie, błyszczy, świeci… Wszystko budzi się ze snu” :)

Misie szukają podczas spaceru pierwszych oznak wiosny

„Przyszła do nas piękna wiosna wielką radość nam przyniosła! Najpierw zawiał ciepły wietrzyk, potem z chmurki mokry deszczyk, zaświeciło jasne słonko, zatrzymało się nad łąką. A na łące jest zabawa, pąki kwiatów, świeża trawa. Wszystko pachnie, błyszczy, świeci… Wszystko budzi się ze snu” :)

Aktualności grup przedszkolnych

Scroll to Top