Logotyp przedszkola zawierający przedstawienie pałacu oraz otwartej książkiz rzeką i zielenią oraz napis Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach

Dzień soczystego jabłuszka

Leśne Duszki

Dzień soczystego jabłuszka

“Entliczek-pentliczek, czerwony stoliczek,
A na tym stoliczku pleciony koszyczek,

W koszyczku jabłuszko, w jabłuszku robaczek,
A na tym robaczku zielony kubraczek…”

30 września Leśne Duszki uroczyście obchodziły Dzień Jabłka. Tego dnia dzieci przybrały barwę czerwieni i wraz z Panią wzięły udział w jabłuszkowych zabawach. Określiły wygląd, kształt i zapach owocu. Turlały jabłkiem do celu a potem podczas konkurencji wybrały króla i królowa jabłka. Uroczystość zakończyła degustacja szarlotki, upieczonej przez mamę Maćka i Marcela. Dziękujemy mamom za pyszne ciasto!!!

Aktualności grup przedszkolnych

Scroll to Top