Logotyp przedszkola zawierający przedstawienie pałacu oraz otwartej książkiz rzeką i zielenią oraz napis Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach

Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka

Wszyscy swoje święto mają
Tańczą, skaczą i śpiewają
Przedszkolaki przykład dają
i też swoje święto mają”.

Co roku w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci oraz ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.
Gumisie w tym dniu wesoło bawiły się, śpiewały ulubione piosenki oraz brały udział w różnych zabawach integracyjnych. Odbyły także wirtualną podróż do kina, same kupowały bilet i popcorn. Impreza udała się znakomicie, a radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Idąc za słowami Janusza Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, życzymy wszystkim dzieciom, aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia, nie tylko od święta.
E.P

 

Aktualności grup przedszkolnych

Scroll to Top