Logotyp przedszkola zawierający przedstawienie pałacu oraz otwartej książkiz rzeką i zielenią oraz napis Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach

Zajęcia plastyczne ,,Nasza planeta”

Zajęcia plastyczne ,,Nasza planeta”

Praca plastyczna ,,Nasza Planeta”. Już 22 kwietnia przypada Dzień Ziemi. Warto z tej okazji porozmawiać z dziećmi o naszej planecie, o tym jak możemy o nią dbać, a nawet włączyć wątek budowy Ziemi czy układu słonecznego. My dla zobrazowania tematu wykonaliśmy pracę plastyczną za pomocą naszych  ulubionych farb.                                                                                                                                                                                                                     Cele  ogólne :                                                                                                                                                                                              -rozwijanie umiejętności planowania,                                                                                                                                                  -rozwijanie umiejętności swobodnej wypowiedzi,                                                                                                                            -rozwijanie miękkich kompetencji (umiejętność pracy zespołowej, logiczne myślenie, zadaniowe podejście do stawianych problemów)

Cele operacyjne:                                                                                                                                                                                  Dziecko:                                                                                                                                                                                                     – wie, w jaki sposób można dbać o środowisko,                                                                                                                                 – potrafi malować farbami w określonych miejscach,                                                                                                                     – potrafi składać kartkę według instrukcji,

 

Aktualności grup przedszkolnych

Scroll to Top