Rekrutacja 2021/2020

tło

Rekrutacja 2021/2020

Drodzy Rodzice,

zgodnie z Zarządzeniem i Harmonogramem Wójta Gminy Biała Podlaska dotyczącym czynności w postępowaniu rekrutacyjnym  i postępowaniu uzupełniającym do publicznego przedszkola, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych, innych form wychowania przedszkolnego prowadzonych przez Gminę Biała Podlaska na rok szkolny 2021/2022:

1. Od 24  lutego do 5 marca złożenie wniosków o kontynuacji wychowania przedszkolnego’
2. Od 24 luty do 5 marca do godz. 15.00 złożenie wniosków o przyjęcie nowych kandydatów do przedszkola;
3. 24 marca podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwlifkowanych.

Będziemy na bieżąco informować Państwa o ważnych terminach i sposobach ich realizacji na stronie głównej przedszkola.

Poniżej znajdą Państwo dokumenty do pobrania oraz harmonogram procesu rekrutacyjnego.
zarzadzenie-10022021082626
wniosek_o_przyjecie_do_przedszkola