Zdrowe odżywianie

Gumisie wykonały pracę plastyczną

Zdrowe odżywianie

08.02.2021r. odwiedzili nas studenci pielęgniarstwa PSW im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, którzy przeprowadzili prelekcję nt. „Zdrowego odżywiania”.
Studenci podkreślili, jak olbrzymie znaczenie dla zdrowia ma pełnowartościowy posiłek, picie odpowiednio dużej ilości wody oraz spożywanie owoców i warzyw. Dzieci wypowiadając się na temat żywności, doskonale wiedziały, co służy naszemu zdrowiu, a co mu nie sprzyja. Na koniec miały możliwość zrobienia pracy plastycznej, gdzie bezbłędnie wybrały zdrową żywność i przykleiły ją na talerzyku.
Gumisie bardzo dziękują studentom za ciekawą prelekcję, która utrwaliła i wzbogaciła ich wiadomości oraz za przydatne wskazówki, które mają zamiar wdrożyć w życie, aby być zdrowym i szczęśliwym.

 

Scroll to Top