Logotyp przedszkola zawierający przedstawienie pałacu oraz otwartej książkiz rzeką i zielenią oraz napis Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach

Nowy rok szkolny 2020/2021

Nowy rok szkolny 2020/2021

Nowy rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,
W dniu 02.09.2020 r. zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny. W związku z trwającą pandemią COVID – 19 rozpoczęcie jest inne niż dotychczas, ponieważ obowiązują Nas liczne ograniczenia.

W wyniku rekrutacji do placówki zaczęło uczęszczać 100 dzieci, a więc cztery kompletne oddziały. Przedszkole otrzymało nowe imię, którego pełna nazwa brzmi: Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach. Oddziały przedszkolne również nabrały czarodziejskich nazw, wyróżniamy obecnie:
Grupa I – Misie
Grupa II –  Skrzaty
Grupa III – Leśne Duszki
Grupa IV – Gumisie

Życzymy wszystkim dzieciom, aby w nowym roku szkolnym 2020/2021 każda spędzona chwila w przedszkolu była pełna miłych, wesołych wrażeń, rodzicom zaś, aby Wasze dzieci codziennie zaskakiwały  swoimi nowymi osiągnięciami i sukcesami.

Dyrektor, nauczyciele i pracownicy przedszkola

Aktualności grup przedszkolnych

Scroll to Top