My rodzinę dobrą mamy, zawsze razem się trzymamy! I choć czasem czas nas goni, my – jak palce jednej dłoni! – Dzień Rodziny

My rodzinę dobrą mamy, zawsze razem się trzymamy! I choć czasem czas nas goni, my – jak palce jednej dłoni! – Dzień Rodziny

Maj jest pięknym miesiącem, przyroda w pełni budzi się do życia, kwiaty pachną, ptaszki śpiewają, krajobraz wprost fantastyczny, ale nie tylko dlatego ten miesiąc zasługuje na wyróżnienie. Maj to wyjątkowy czas również dla Przedszkolaków, które z wielkim zaangażowaniem i trudem przygotowują występy dla ukochanych Mam i wspaniałych Tatusiów.

W Przedszkolu Samorządowym w Rakowiskach połączyliśmy te dwa święta i stworzyliśmy jedno wspólne – Dzień Rodziny. Dzieci zaprosiły Mamusie i Tatusiów, a także rodzeństwo babcie, dziadków, ciocie, wujków do wspólnej zabawy.

Podczas starannie przygotowanych występów przedszkolaki prezentowały swe talenty recytatorskie, wokalne i taneczne budząc zachwyt w oczach najbliższych. Po części artystycznej dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty, ile to było radości! A następnie była już tylko zabawa: malowanie buziek, zawody sportowe, zabawy z chustą animacyjną, zabawy muzyczne, malowanie na folii. Nie mogło oczywiście zabraknąć pysznego poczęstunku przygotowanego przez wspaniałych rodziców.

Dzień Rodziny to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci. Pełen miłości, wzruszeń, radości i uśmiechu! Czas, który mogą spędzić razem!

Dziękujemy  Rodzicom za ogromne zaangażowanie i pomoc w organizacji tak niezwykłej i magicznej uroczystości 🙂