Jesteśmy dumni z Poli – laureatki międzyprzedszkolnego konkursu plastyczno-technicznego „Bajkowe postacie”

11 kwietnia w Przedszkolu Samorządowym Nr 3 im. Marii Kownackiej w Białej Podlaskiej rozstrzygnięto Międzyprzedszkolny Konkurs Techniczno – Plastyczny „Bajkowe postacie”. Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni i fantazji dziecięcej oraz promowanie działalności plastycznej, jako formy ekspresji dziecka. Nasze przedszkole reprezentowała Pola Łaszkiewicz z oddziału III, która wykonała kukiełkę Smoka Wawelskiego. Swoją pracą zachwyciła jury i tym samym zdobyła pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej. Gratulujemy!!!